Eye Quintessence® - krása až oči přecházejí

Kosmetika Quintessence

Oči jsou z celé tváře nejvýraznější a pleť očního okolí zároveň nejcitlivější. Při nedostatečné kosmetické péči prozradí únavu, nevyspání, starosti i zdravotní potíže. V oblasti očí se také projevují vůbec první příznaky stárnutí. Jemné linky, drobné vrásky, kruhy a otoky pod očima.

Maskovat je make-upem a snažit se dodat očím šmrnc řasenkou nestačí. Pleť kolem očí má odlišnou strukturu než pleť obličeje, je mnohem choulostivější a potřebuje speciální péči takovými přípravky, které jsou přímo pro oční partie určené. A které přinášejí opravdu omlazující efekt. Aby byly vaše oči za všech okolností zářivým oknem do duše, hýčkejte je výjimečnými kosmetickými přípravky Quintessence® s účinnými extrakty z rostlinných kmenových buněk a s obsahem dalším blahodárných složek. Rozmazlujte pleť kolem očí speciálním gelem s kmenovými buňkami mořských řas a vaše oči budou jiskřit mládím a vypadat spokojeně. K ještě většímu půvabu a sebevědomí je určeno luxusní sérum pro delší a hustší řasy s kmenovými buňkami švýcarského jablka, s peptidy a vitaminy.

Doporučené produkty:

Quintessence® Phyto-Active Eye Gel

Luxusní gel s kmenovými buňkami podporuje mladistvý vzhled jemných očních partií a současně snižuje výskyt tmavých kruhů a otoků pod očima. Jemné složení gelu, bez obsahu konzervačních látek, vhodný i pro citlivou pokožku.

  • snižuje výskyt jemných linek a vějířkovitých vrásek, zlepšuje texturu a vypnutí pleti v očních partiích
  • výtažek z mořské řasy a peptidy snižují výskyt váčků, otoků a tmavých kruhů pod očima

Kosmetika Quintessence

Do obchodu
CENA: 1300,- Kč

Quintessence® Balíček základní/klasické péče

Balíček obsahuje následující produkty:

  • Purifying Cleanser - Čistící tonikum (200 ml)
  • Green Tea Toner - Tonikum ze zeleného čaje (200 ml)
  • Serum C - Sérum C (30 ml)
  • Phyto-Active Eye Gel - Fyto-aktivní gel na oční partie (15 ml)

Kosmetika Quintessence

Do obchodu
CENA: 3750,- Kč

Nahoru