Kmenové buňky

Proč hýčkat pleť rostlinnými kmenovými buňkami?

Kosmetika Quintessence

Lidské kmenové buňky jsou nediferencované buňky, které mají schopnost se dělit a přeměnit se na jiný buněčný typ. Nacházejí v nejspodnější vrstvě pokožky a slouží k regeneraci a opravám naší vlastní kůže. Ačkoli se neustále obnovují, s přibývajícím věkem se jejich aktivita snižuje a ubývá jich. Klesá produkce kolagenu a elastinu, přibývají vrásky, pokožka je sušší a tenčí, ztrácí svoji pružnost a vitalitu. Jak si mladý vzhled a svěžest pleti uchovat? Kmenové buňky mají naštěstí i rostliny a právě s jejich pomocí lze lidskou pokožku omladit. Obsahují totiž růstové faktory, které mají silný omlazující účinek.

Značka Quintessence® a exkluzivní kosmetická řada Q-SkinScience® využívá pro své luxusní přípravky unikátní extrakty z kmenových buněk vzácného švýcarského jablka Uttwiler Spätlauber, burgundské odrůdy révy vinné Gamay Teinturier Fréaux a také z mořských řas.

Pokud chcete stárnutí kůže minimalizovat, musíte udržovat a chránit vitalitu svých vlastních kmenových buněk. A k tomu jsou ideální právě extrakty z kmenových buněk rostlin. Posilují vitalitu lidských kmenových buněk, podporují regeneraci a celistvou strukturu pokožky, podílí se na udržení hladké a svěží pleti bez vrásek, na obnově její celkové pružnosti a chrání ji před dopadem škodlivých vlivů vnějšího prostředí. Jednoduše řečeno – rostlinné kmenové buňky pomáhají pleť omladit a další stárnutí zpomalit.

Dopřejte své pokožce omlazení s Quintessence®!

Efekt dané kosmetiky je vždy úměrný schopnosti účinných složek v ní obsažených pronikat do tkání. Extrakty z rostlinných kmenových buněk v produktech exkluzivní řady Q-SkinScience® obsahují lecitinové lipozomy, které zajišťují excelentní vstřebávání. Jsou zapouzdřeny v nanočásticích, což zaručuje nejen absorpci, ale i optimální stabilitu. Účinné složky v lipozomech mají 30krát větší schopnost pronikání do hlubších vrstev pokožky. Bezkyslíkové výrobní procesy pak umožňují dosáhnout potřebného účinku.

Jedinečnost anti-aging kosmetiky Quintessence® je i v tom, že si vyberete nejen přípravky pro omlazení obličeje, ale i pokožky těla. Máte rychlé rande nebo zásadní pracovní schůzku? Použijte Phyto-Active Lifting Serum s okamžitým liftingovým a zpevňujícím účinkem. Máte kvůli starostem a nevyspání kruhy a otoky pod očima? Aplikujte Phyto-Active Eye Gel. Nevíte si rady se suchou, zarudlou a podrážděnou pokožkou? Máme pro Vás Phyto-Active Moisture Barrier Repair. Chcete se během měsíce zbavit vrásek a vypadat mladší? Vyzkoušejte Phyto-Active Facial Emulsion. Potřebujete přirozeně zvýraznit krásu vašich očí?

Proč zrovna kmenové buňky švýcarského jablka, burgundské révy vinné a mořských řas?
protože obsahují ty nejúčinnější látky, u nichž bylo vědecky prokázáno, že přispívají k omlazení pokožky a navíc zpomalují její další stárnutí. Jsou bohaté na látky, které udržují zdravou funkci kmenových buněk kůže, chrání ji, zlepšují její tonus a celkový vzhled, zajišťují buňkám kůže dlouhověkost. Například u švýcarského jablka studie prokázaly, že má významný protivráskový efekt. Významným bonusem kosmetických přípravků Quintessence® je i to, že každý z nich je unikátně doplněn o další důležité látky tak, aby byl efekt přípravku maximální. Ať už jde o biopeptidy, Matrixyl™ či kyselinu hyaluronovou, které mimo jiné stimulují produkci kolagenu a elastinu a zmírňují vrásky, vysoce účinný antioxidant vitamin C nebo výtažky z dalších blahodárných rostlin.  

Nahoru