Hýčkejte tělo luxusními esencemi mládí a zpomalíte čas

Kosmetika Quintessence

Kdo by nechtěl mít tělo s pevnou a zároveň pružnou pokožkou, bez jizviček, strií nebo nevzhledných pigmentových skvrn! Pokud i vy hledáte recept, musíte tělo hýčkat stejně královsky jako pleť obličeje. Zdravým životním stylem a nejkvalitnějšími, nejúčinnějšími kosmetickými přípravky. Speciální luxusní péče Quintessence vám pomůže předcházet poškozování kožních buněk a oddalovat i zmírňovat projevy stárnutí na těle. V žádném věku není pozdě zařadit mezi pravidelné rituály hydrataci pokožky.

Aby měla smysl, musí mít hydratační přípravek vysoce efektivní složení jako například přípravek z řady Q-SkinScience® pro obnovu hydratační  bariéry s přírodním bioaktivním keratinem a extraktem z rostlinných kmenových buněk. Pro speciální omlazující péči o tělo i obličej je určena i mikroaktivní emulze pro viditelné vypnutí kůže v oblasti strií, jizviček a vrásek. Luxusní rozjasňovač pleti má zase vynikající účinky při řešení takových projevů stárnutí na kůži, jakými jsou třeba stařecké skvrny. Zesvětluje jakoukoli nežádoucí pigmentaci pokožky na obličeji i rukách. Přípravky Quintessence jsou tou nejlepší volbou pro ženy i muže, kteří touží udržet si pokožku na celém těle zdravou, navíc s krásným mladistvým vzhledem do pozdního věku.

Doporučené produkty:

Quintessence® Phyto-Active Moisture Barrier Repair (MBR) 

Fytoaktivní  přípravek pro obnovu hydratační bariéry pleti je složen stejně jako přirozená ochranná bariéra pokožky z ceramidů, esenciálních mastných kyselin, přírodního bioaktivního keratinu a z extraktu z rostlinných kmenových buněk. Složení je ideální pro citlivou pleť.

  • pomáhá snížit zarudnutí spojené se zanícenou nebo citlivou pokožkou
  • pomáhá zklidnit suchou či podrážděnou pokožku při atopickém ekzému, seborhoe, lupénce, růžovce nebo ichtyóze
  • pomáhá zklidnit a opravit kožní bariéru poškozenou chemickým peelingem, mikrodermabrazí, laserovým invazivním omlazením pleti nebo IPL, mezoterapií nebo mikrojehličkováním

      Kosmetika Quintessence

Do obchodu
CENA: 900,- Kč

Quintessence® Balíček základní/klasické péče

Balíček obsahuje následující produkty:

  • Purifying Cleanser - Čistící tonikum (200 ml)
  • Green Tea Toner - Tonikum ze zeleného čaje (200 ml)
  • Serum C - Sérum C (30 ml)
  • Phyto-Active Eye Gel - Fyto-aktivní gel na oční partie (15 ml)

Kosmetika Quintessence

Do obchodu
CENA: 3750,- Kč

Nahoru